Upečte si vlastní chleba
Upečte si vlastní chleba

Není nad vlastní chleba. upečte si jej sami

Na venkovské farmě se naučíte péci ten nejkřupavější chléb a nebudete již chtít jiný. V průběhu kurzu se naučíte jak zadělat těsto, a jak správně chleba péci. Mimo toho, si na konci vlastní chléb odnesete spolu s receptem a se spoustou zážitků, které na farmě prožijete. Na farmě si můžete vyzkoušet jak se mlátilo obilí, jak se krmí zvířátka. Vaše děti ocení především získané zkušenosti se zvířaty a na farmě a Vy zjistíte že lze výborný a voňavý chléb upéci i bez elektrických pekáren.

Kromě praktických zkušeností se také dozvíte o historii pečení chleba, použití různých zlepšováků a o velkém množství různých druhů chleba. Prožijte úžasný den na farmě plný nových informací a skvělých zážitků, na které budete dlouho vzpomínat. Udělejte Vašim přátelům radost ručně vyráběných chlebem. Zjistíte že se jedná o něco úplně jiného, než je k dispozici v obchodních domech.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
štěstí
56%
zábavnost
77%
relaxace
75%
adrenalin
14%
náročné psychicky
21%
náročné fyzicky
40%
zkušenosti
77%
dovednosti
82%
pro dospělé
100%
pro seniory
100%
časově náročné
63%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.