Výroba pralinek
Výroba pralinek

Vyrobte si vlastní a originální pralinku

Slovo pralinka je převzato z francouzského praline. Tuto dobrotu vynalezl kuchař Marshala Duplessis-Praslina. Podle tohoto pána je pralinka odvozena. 
 
Pokud i Vy patříte mezi milovníky pralinek a rádi si vychutnáváte jejich sladkou a dokonalou chuť, zkuste si vyrobit vlastní pralinky, které můžete někoho věnovat jako výjimečný a originální dárek. V tomto kurzu si svou pralinku můžete naplnit, čím jen budete chtít. Dostanete se pod ruce opravdovým profesionálům, kteří pralinky vyrábějí již několik let. Společně s nimi se dostanete do světa postupů a tajů výroby čokoládových pralinek. Již při výrobě přemýšlejte, jakou náplň zvolíte. Bude to kokosová, marcipánová, kakaová či jiná náplň? Vše záleží pouze na Vás.
 
Své vyrobené pralinky si poté odnesete v krabici a svým výtvorem se můžete pochlubit svým známým, nebo si je můžete potají snít doma.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nadšení
77%
zručnost
77%
dovednosti
77%
náročné psychicky
14%
štěstí
62%
strach
11%
náročné fyzicky
38%
relaxace
79%
pro dospělé
100%
pro seniory
78%
časově náročné
59%

Michaela Jeřábková
náročné psychicky 12%
dovednosti 83%
zručnost 74%
nadšení 72%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.