Výroba sýrů
Výroba sýrů

Výroba vlastního sýra Vám dá zabrat, ale stojí za to

Vyzkoušejte si na vlastní kůži jak se vyrábí pravý domácí sýr. Farmář Vás provede celým procesem výroby, od nadojení mléka až po proces zrání. Samozřejmě nebudete pracovat s jednou a tou samou várkou mléka, ale vyzkoušíte si všechny procesy během jednoho dne. Vyzkoušejte s celou svou rodinou zázračnou přeměnu mléka v sýr. Kromě výroby sýra se také osobně setkáte s domácími zvířátky a zvláště děti se naučí mnoho nového a vyzkouší si namáhavou práci na statku.

Samotná výroba sýra je poměrně náročný proces a vy si jej osvojíte za pomoci odborného výkladu skutečnými profesionály v oboru. Dozvíte se také o různých druzích sýrů, z různých druhů mléka i vyrobených různými způsoby srážení. Součástí zážitku také musí být ochutnávka s možností zakoupení domácího sýra, který jistě shledáte naprosto odlišný od sýrů, které jsou běžně k dispozici na pultech v obchodě.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nadšení
66%
radost
71%
náročné fyzicky
47%
náročné psychicky
30%
relaxace
71%
dovednosti
79%
pro dospělé
100%
časově náročné
69%
zkušenosti
68%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.